Ārpusstundu aktivitātes

Audzēkņu pašpārvaldes darbu koordinē skolotājs-konsultants. Pašpārvalde organizē pasākumus, balles, dažādus erudīcijas un orientēšanās pasākumus, kā arī kopā ar sporta organizatoru tiek rīkotas dažādas sporta aktivitātes, kurās aicināts piedalīties ikviens interesents. Audzēkņu pašpārvaldes rīkotie pasākumi notiek vismaz 1x mēnesī.

Vairāk līdzi pasākumiem un jaunumiem no Audzēkņu pašpārvaldes var sekot Instagram kontā: @otk_pasparvalde un TikTok kontā: @rtu_otk (https://www.tiktok.com/discover/rtu-otk)

Ansambļa pirmsākumi meklējami 2008.gadā. «Skandijā» aicināts ikviens izglītības iestādes dziedāt gribētājs. Ansamblis regulāri piedalās novada un valsts mēroga pasākumos, kuros prezentē sevi un izglītības iestādi. Ansamblis ir piedalījies Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos, profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu radošajos pasākumos «Radi, rādi, raidi!» u.c.

Sporta organizatores vadībā izglītības iestādē tiek rīkoti un organizēti dažādi pasākumi. Gan volejbola, basketbola un futbola turnīri, gan orientēšanās sacensības un jautrās stafetes! Audzēkņiem, pēc stundām brīvajā laikā, ir iespēja apmeklēt trenažieru zāli, vingrot un uzlabot savu fizisko veselības stāvokli sporta organizatores vadībā. RTU Olaines Tehnoloģiju koledžas audzēkņi un pedagogu kolektīvs ik gadu piedalās Rimi Riga maratonā, taku skrējienos (Stirnu Buks, Noskrien ziemu) u.c. valstiska mēroga pasākumos.

Mediju pulciņš ir iespēja ikvienam jaunietim attīstīt savas medijpratības spējas, apgūt jaunus digitālos rīkus satura veidošanā, kā arī iespēju veidot publicitātes materiālus skolas vajadzībām.

Pēc stundām jauniešiem ir iespēja apmeklēt galda spēļu pulciņu, kurā ne vien lieliski pavadīt laiku, bet arī attīstīt savu loģisko domāšanu un piedalīties spēļu vakaros, kas pulcē visu novada skolu audzēkņus.