Uzņemšana profesionālajā vidusskolā

RTU Olaines Tehnoloģiju koledža 2024./2025. mācību gadā uzņem reflekantus ar pamatskolas izglītību (9 klases) visās 5 mācību programmās no 1. jūlija, dokumentus pieņemam klātienē/neklātienē.

Klātienē

(no plkst. 9.00 līdz 16.30, vai iepriekš piesakoties pa t. 26117749 vai rakstot uz e-pastu: uznemsana@otk.lv)

Neklātienē

(iesūtot dokumentus .pdf, .jpg formātā, var izmantot e-parakstu, uz e-pastu: uznemsana@otk.lv )

1.     iesniegumu RTU OTK direktoram, kurā norādīta izvēlētā profesionālās izglītības programma un iegūstamā kvalifikācija;

2.     pamatizglītību, arodizglītību, vispārējo vidējo izglītību un citu iepriekšējo izglītību apliecinošu dokumentu kopiju (uzrādot dokumenta oriģinālu);

3.     pases datus (uzrādot pasi);

4.     četras fotogrāfijas ne lielākas par formātu 3×4;

5. uzvārda maiņas dokumentu kopiju (ja tāda ir);

6. medicīnas izziņu (izrakstu no stacionārā pacienta/ambulatorā pacienta medicīniskās kartes (veidlapa Nr.027/u)) ar norādi par atļauju apgūt konkrētu profesiju.

1. iesniegumu RTU OTK direktoram kurā norādīta izvēlētā profesionālās izglītības programma un iegūstamā kvalifikācija – iesniegums pieejams https://otk.rtu.lv;

2. pamatizglītību, arodizglītību, vispārējo vidējo izglītību un citu iepriekšējo izglītību apliecinošu dokumentu .jpg, .pdf formātā;

3. pases datus .jpg, .pdf formātā;

4. uzvārda maiņas dokumentu .jpg, .pdf formātā (ja tāda ir);

5. medicīnas izziņu (izrakstu no stacionārā pacienta/ambulatorā pacienta medicīniskās kartes (veidlapa Nr.027/u)) ar norādi par atļauju apgūt konkrētu profesiju .jpg, .pdf formātā.

Iesniegumi

Sīkāk ar uzņemšanas noteikumiem var iepazīties ŠEIT.